Rekrutacja

 

 

1. Dzieci 6 letnie mają obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego, przedszkole organizuje taką grupę, zapewniamy wykwalifikowaną kadrę do pracy z dziećmi.

 

2. Rodzice dzieci 5 i 6 letnich ponoszą tylko koszty pobytu dziecka w przedszkolu pomiędzy godzinami od 7 do 8 i od 13 do 17.30 (1 zł za każdą rozpoczętą godzinę zegarową).

 

DODATKOWO rodzice ponoszą koszty wyżywienia 18 zł dziennie za 5 posiłków oraz zajęcia dodatkowe z logopedii , rytmiki i języka angielskiego.

Istnieje możliwość uczestniczenia dziecka również w innych zajęciach dodatkowych np. taniec, ceramika decyzja należy do rodziców.

Dzieci te, po godzinie 13 pozostają pod opieką wykwalifikowanego nauczyciela i pomocy nauczyciela. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, dzięki czemu nauczyciele poświęcają więcej czasu dla indywidualnych potrzeb dziecka, a terapia logopedyczna jest bardziej efektywna.

Dzieci korzystają z własnego, bezpiecznego placu zabaw. Nie ma konieczności wyjścia na inne, osiedlowe place zabaw.

Cyklicznie odbywają się w przedszkolu dodatkowe atrakcje, spotkania i uroczystości m.in. przedstawienia, przybliżamy pracę w ciekawych zawodach, spotkania tematyczne (m.in. przyrodnicze, fotograficzne) i inne. Organizujemy również przedszkolne uroczystości, warsztaty z rodzicami, uczestniczymy w konkursach, wyjeżdżamy na wycieczki…

 

3. Rodzice dzieci  2 , 3 i 4 letnich płacą  czesne 750 zł , w tym zawarte są koszty wyżywienia (pięć posiłków).

Dzieci przebywają w kameralnych grupach.

 

Indywidualnie z Rodzicami ustalamy czas pobytu dziecka.

zapisy e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Telefon komórkowy +48 517-707-978

najchętniej zapraszamy osobiście do oglądania przedszkola i ogrodu...