O przedszkolu

Stworzyliśmy przedszkole bardzo bezpieczne i  niezwykle przyjazne, które pozwoli poprzez ZABAWĘ rozwijać zdolności i umiejętności każdego przedszkolaka.

Przedszkole Jagódka znajduje się w dużym, całkowicie dostosowanym do potrzeb i zainteresowań dzieci - budynku- spełniającym wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny szkolnej. Nasze sale są przestronne,  kolorowe, słoneczne - bogato wyposażone w mebelki, zabawki i pomoce dydaktyczne posiadające certyfikaty bądź atesty bezpieczeństwa. Łazienki przystosowane dla dzieci mają  nisko zawieszone  umywalki i małe sedesy. Dzieci pod czujnym okiem nauczycielki mają okazję do codziennego karmienia rybek , żółwi wodnych oraz obserwowania  hodowli patyczaków.
Uprawiać będą własne rośliny w salach i prowadzić kąciki przyrody.

Ogród
Dzieci do swojej dyspozycji mają piękny, bezpieczny i w pełni wyposażony ogród. Ogrodowe zabawki są bezpieczne, kolorowe i dostosowane do wieku dzieci. Specjalnie przygotowana  altanka umożliwia przeprowadzanie zajęć dydaktycznych oraz w ciepłe dni -spożywanie podwieczorków, w otoczeniu pięknej winorośli. Dzieci będą obcowały z przyrodą w różnych formach- na przykład działając w  Eko ogródku i  w  szklarni, która powstanie specjalnie dla potrzeb małych ogrodników.