Czesne

W ramach realizacji programu wychowania przedszkolnego objętego czesnym prowadzone są następujące zajęcia:

• Przybliżenie dzieciom literatury dziecięcej.
  • Poznawanie pojęć matematycznych.
  • Zajęcia w języku angielskim - 2 x w tygodniu,
    • gry i zabawy, nauka piosenek i wierszyków.
  • Zajęcia logopedyczne 2 x w tygodniu – zajęcia grupowe obejmujące wszystkie dzieci mające na celu rozwój aparatu mowy poprzez liczne ćwiczenia prowadzone w formie zabawy
  • Zajęcia rytmiczno-muzyczne 1x w tygodniu,
    • nauka piosenek, zabawy muzyczne, słuchanie muzyki,
    • wprowadzenie podstawowych pojęć muzycznych,
    • odkrywanie radości z samodzielnej zabawy muzyką i słowem.
  • Gimnastykę ogólnorozwojowa- zabawy ruchowe 5 x w tygodniu,
  • Zajęcia plastyczne z elementami origami 2 x w tygodniu
    • malowanie, rysunek, lepienie, itp., - wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych,
    • opowiadania o sławnych artystach (malarzach, rzeźbiarzach …)
  • Zajęcia techniczne 1 x w tygodniu- rozwijanie sprawności manualnej
  • Zajęcia przyrodnicze w sali i w terenie , eksperymentowanie z  przyrodą nieożywioną.

W przedszkolu planowane są dodatkowe opłaty

• Ubezpieczenie dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków- opłata jednorazowa dokonywana na początku roku szkolnego,
  • Koszty związane z uroczystością Mikołajkową- wpłata rodziców w wysokości około 50 zł
  • Udział Rodziców w organizowaniu całodniowych wycieczek autokarowych  - kwota zgodna z aktualną kalkulacją wycieczki.
  • Opłata wakacyjna za miesiąc lipiec lub sierpień zgodna z zawartą umową.

Czesne

• Czesne za przedszkole ustalamy indywidualnie – prosimy o telefoniczny lub bezpośredni kontakt, uwzględniamy osobiste potrzeby Rodziców, co do czasu pobytu dziecka w Przedszkolu.
    W kwocie czesnego uwzględniamy koszty posiłków dla dzieci.
    Wpłata dokonywana jest co miesiąc z góry, w terminie do 10 - go dnia każdego miesiąca na rachunek bankowy.